Belarus

Dodavatelé společnosti CAB minerals

CAB Aufbereitungs- & Verschleißtechnik GmbH

Společnost s ručením omezeným, mateřská společnost, zabývá se mokrou úpravou surovin již 60 let a podílí se na trhu v zemích střední, jižní a východní Evropy, prostřednictvím dceřiných společností v České republice, Švýcarsku a Německu.

Firma se stala uznávaným výrobcem hydrocyklonů a odvodňovacích třídičů. Patří k evropské technologické špičce v řešení mokrého zpracování jemných frakcí do 4 mm a separace znečišťujících příměsí pod 63 µm s jejich následným odvodněním.

Caprari 

Koncern Caprari nepochybně patří  k mezinárodním výrobcům čerpadel čisté a odpadní vody. Společnost byla založena v roce 1945. Od té doby se firma Caprari prosadila jako uznávaný odborník v oboru čerpadel. Společnost Caprari dodává výkonná a spolehlivá čerpadla spolu s efektivním řešením požadavků na vodní hospodářství. Nabízí široký sortiment pro úpravu vody, čerpání vody z hlubokých studní, vody špinavé a odpadní, zajišťění vody pro průmyslové a zemědělské účely. 

TOYO

Společnost Toyo Denki Industrial z Japonska vyvinula v roce 1948 ponorná čerpadla s tzv. „agitátorem“ do velmi těžkých provozních podmínek. Od té doby vyvinula společnost rozsáhlou řadu těchto čerpadel a stala se vedoucím světovým výrobcem čerpadel pro čerpání vysoce abrazivních suspenzí. 

Tsurumi

Společnost Tsurumi Shokai byla založena v roce 1924 jako výrobce vertikálních čerpadel pro zemědělství.  V roce 1951 zahájila výrobu ponorných čerpadel. Postzpně se rozširoval obchod a s ním i vývoj dalších typů ponorných čerpadel. Od roku 1970 společnost započala výrobu ponorných čerpadel pro čerpání suspenzí s obsahem abrazivního materiálu.  Díky dalšímu rozvoji  prodeji čerpadel založila společnost Tsurumi další dceřiné společnosti v zemích jihozápadní Asie. Dnes firma zaujímá přední místo na akciovém trhu v Japonsku.

 

 

 

Společnost se zabývá projekty pro dekantaci a recyklaci odpadních vod při zpracování kamene a systémy pro dehydrataci kalů (filtrační lisy).
Dnes můžeme říci, že je společnost Fraccaroli & Balzan světovým lídrem v oblasti čistíren odpadních vod a kalů.

Centrisys LOGO-CENTRISYS

Společnost Centrisys nabízí výhodnější alternatívu pro zpracování velmi jemných častíc v odpadní vodě - dekantační odstředivky, které pracují na principu oddělení pevných součástí pomocí odstředivých sil.

cab group logo

Kontakt

 

CAB minerals, s. r. o.
Jeronýmova 23
618 00 Brno

 

Email: