Belarus

Dodavatelé společnosti CAB minerals

CAB Aufbereitungs- & Verschleißtechnik GmbH

Společnost s ručením omezeným, mateřská společnost, zabývá se mokrou úpravou surovin již 60 let a podílí se na trhu v zemích střední, jižní a východní Evropy, prostřednictvím dceřiných společností v České republice, Švýcarsku a Německu.

Firma se stala uznávaným výrobcem hydrocyklonů a odvodňovacích třídičů. Patří k evropské technologické špičce v řešení mokrého zpracování jemných frakcí do 4 mm a separace znečišťujících příměsí pod 63 µm s jejich následným odvodněním.

Caprari 

Koncern Caprari nepochybně patří  k mezinárodním výrobcům čerpadel čisté a odpadní vody. Společnost byla založena v roce 1945. Od té doby se firma Caprari prosadila jako uznávaný odborník v oboru čerpadel. Společnost Caprari dodává výkonná a spolehlivá čerpadla spolu s efektivním řešením požadavků na vodní hospodářství. Nabízí široký sortiment pro úpravu vody, čerpání vody z hlubokých studní, vody špinavé a odpadní, zajišťění vody pro průmyslové a zemědělské účely. 

Solidpump Logo

Čerpadla Solidpump použitelná jak pro čerpání čisté vody, tak i hustých kalů a bahna.

 

Dragflow Logo

 Společnost Dragflow se koncentruje již 25 let na řešení čerpání hustých kalů a zúročuje zkušeností s výrobou těžkých čerpadel a kompletních bagrovacích zařízení. Dragflow je zaměřen na rozvoj svých konstrukčních a výrobních činností pro bagrování, těžbu a průmyslová odvětví.

 

 

 

Společnost se zabývá projekty pro dekantaci a recyklaci odpadních vod při zpracování kamene a systémy pro dehydrataci kalů (filtrační lisy).
Dnes můžeme říci, že je společnost Fraccaroli & Balzan světovým lídrem v oblasti čistíren odpadních vod a kalů.

Centrisys LOGO-CENTRISYS

Společnost Centrisys nabízí výhodnější alternatívu pro zpracování velmi jemných častíc v odpadní vodě - dekantační odstředivky, které pracují na principu oddělení pevných součástí pomocí odstředivých sil.